Front-End Starter Kit level 2 Online / Damian Rogulski

📆 Terminy: 8, 15, 22, 29 kwietnia
⏰ Godziny: 18:00-20:00
💰 Cena: 300 zł

Szkolenie Front-End Starter Kit level 2 online jest kontynuacją szkolenia podstawowego. Podczas niego nauczysz się tworzyć strony internetowe dostosowane do różnych urządzeń (smartfony, tablety, duże ekrany). Poznasz zasady i strategie tworzenia stron internetowych, m.in technikę GRID i zasady RWD.

⚡️Na zakończenie warsztatu stworzymy swoją pełnoprawną stronę internetową i wrzucimy ją do internetu, aby wszyscy mogli to zobaczyć.

🌟Jeśli nie znasz HTML i CSS – nic nie szkodzi. Przygotowałem dla Ciebie kurs, obejrzyj go proszę przed szkoleniem. Link do playlisty:  https://www.youtube.com/watch?v=VcWBJTOFT9Y&list=PLbxRbShUdF8UybMp_6csiQDgq9xhiMz0u

Plan spotkań:

1 spotkanie ->Przypomnienie składni HTML i CSS

2 spotkanie -> Techniki budowania responsywnych stron internetowych (RWD) + GIT

3 spotkanie -> Nauka frameworku bootstrap + warsztat

4 spotkanie -> warsztaty cz. 2

👨‍💻 O Damianie Rogulskim:

Programista, Mentor i Wykładowca. Pokazuje, że programowanie jest dla każdego. Swoją osobą udowadnia, że nie ma żadnych barier czy predyspozycji do nauczenia się programowania – sam zaczynał bez jakiejkolwiek wiedzy czy doświadczenia. Pewnego razu postanowił, że zostanie programistą i już od 4 latach dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w świecie technologii IT.

Zapisz się!