UX Designer / Mateusz Jędraszczyk i Miłosz Michałowski-Żuk

Miejsce: Warszawa
Terminy: 4, 11, 18, 25 marca
Godziny: 18:00-20:00
Cena: 499 zł

Wprowadzenie do UX 
Z kursu dowiesz się czym jest UX (User Experience) oraz czemu UX jest taki ważny w świecie biznesu. Na zajęciach wspólnie odkryjemy świat projektowania doświadczeń i stworzymy Wasz pierwszy projekt. Będziecie miały okazję porozmawiać z praktykami UX oraz otrzymacie dostęp do grupy na Facebooku, gdzie będziecie mogły dzielić się swoimi spostrzeżeniami. Po ukończeniu kursu będziesz miała niezbędne podstawy do stworzenie własnego portfolio lub pracy z zespołem UX Design. Kurs został podzielony tak aby każde zajęcia dotykały innego obszaru UX. Na zakończenie kursu otrzymacie podpisane przez naszych ekspertów certyfikaty ukończenia zajęć.
Dla kogo? 
Programistek, managerek i projektantek które chcą zrozumieć czym jest User Experience.
Harmonogram zajęć będzie dostosowany do potrzeb uczestniczek po wypełnieniu ankiety przy zapisie na kurs.

💻 Mateusz Jędraszczyk

User&Customer Experience Designer z zamiłowania i zawodu. Od samego początku stara się łączyć świat biznesu, psychologii oraz użytkownika w jeden spójny produkt lub usługę. Stworzył pierwszy w Polsce interface konwersacyjny sprzedający usługi telekomunikacyjne. Zwolennik analiz i zwinnego podejścia do projektowania. Pracował nad transformacjami cyfrowymi z takimi firmami jak: Orange, Plus oraz nju mobile. W swojej pracy stawia na praktycznie podejście i samodzielne myślenie. Uwielbia dzielić się wiedzą i angażować ludzi do samorozwoju.

💻Miłosz Michałowski-Żuk

UX z 4-letnim doświadczeniem. Projektował dla takich Marek jak XTrade Brokers, Orange, Plus, nju mobile, Żabka, TPay, Roche, Carrefour… Absolwent UX Design na SWPS.
Motto: Research before developement. Wolę wiedzieć, niż nie wiedzieć i konfrontować swoje opinie z rzeczywistością.
Zapisz się!