Partnerujemy wydarzeniu bliskiemu kobietom w świecie IT

Już 12 czerwca i już po raz szósty wystartuje w Warszawie największa w Europie konferencja dla kobiet w IT&TECH. W czasie Perspektywy Women in Tech Summit spotkają się największe umysły nowych technologii: naukowczynie, inżynierki, liderki, startuperki oraz ekspertki światowych firm technologicznych. Na tym wydarzeniu nie zabranie również nas – Fundacji Girls Code Fun.

Będzie to niepowtarzalna szansa, by zadbać o swoją karierę zawodową w ramach  unikatowych Targów Kariery, podczas których zaprezentuje się niemal 100 najbardziej innowacyjnych i ceniących potencjał kobiet, globalnych firm technologicznych. 

W czasie konferencji dyskutowane będą najgorętsze tematy takie jak: programowanie kwantowe, nowa sztuczna inteligencja, interakcje human-machine, przyszłość data science, i więcej), oraz bieżące tematy społeczne (neurodiversity, przywództwo kobiet, tech-life balance). Będzie też można zdobyć nowe kompetencje dzięki warsztatom Tech&Soft Skills oraz w specjalnej Strefie Mentoringu, gdzie w formule 1:1 można konsultować się ze znakomitymi Mentorkami i Mentorami.

AGENDA wydarzenia dostępna jest na stronie wydarzenia. Każda godzina wypełniona jest merytoryczną wiedzą, networkingiem i współpracą.
DATA I MIEJSCE: 12-13 czerwca 2024, Warszawa

KODY ZNIŻKOWE: SUMMIT_GCF_60

Jak zrealizować kod umożliwiający otrzymanie bezpłatnego biletu wstępu na 2 dni wydarzenia Perspektywy Women in Tech Summit 2024? – INSTRUKCJA:
1. Wejdź na stronę: https://womenintechsummit.pl/join-the-event 
2. Wybierz opcję „Take part in person”
3. Kliknij „Buy ticket”
4. W oknie po prawej stronie “Discount Code” – wpisz kod: SUMMIT_GCF_60
5. Kod wyzeruje/zrabatuje cenę biletu.
6. Wybierz: Ticket „IN-PERSON” – „1”
7. Kliknij „Next”.
8. Wypełnij formularz danymi
9. Sprawdź skrzynkę mailową, na którą powinien przyjść mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do Twojego indywidualnego panelu uczestnika (jeśli nie masz maila – skontaktuj się z registration@womenintechsummit.pl)
10. Bilet elektroniczny znajdziesz w Twoim „Participant Panel”.