UX warsztaty online dla juniorek

„UX warsztaty” to nowy program Fundacji Girls Code Fun dla juniorek w świecie UX design. Bezpłatny warsztat online w doborowym duecie prowadzących.

Cel warsztatów: rozwój juniorek i praca nad pewnością siebie, discovery, poznanie metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach i umiejętność argumentacji swoich pomysłów!

Dla Kogo?

Dla osób z doświadczeniem Juniorskim w UX (ale nie wyższym), które są na początku kariery oraz:
– chcą rozwijać swoje rozumienie produktu/ów nad którym pracują
– chcą rozwijać swoje kompetencje, ale jeszcze nie wiedzą w czym chcą się specjalizować
– chcą pracować nad pewnością siebie.

Tematyka (szczegółowa agenda w formularzu zgłoszenia poniżej):

  •  Podstawa do budowania pewności siebie
  • Warsztat jako narzędzie do szukania rozwiązań
  • Jak ogarnąć najbardziej skomplikowany projekt?
  • Co jeśli nic nie idzie po naszej myśli – jak pracować z kłodami pod nogami?
  • Jak budować pewność siebie jako specjalista UX/UI designer?

UX to kompleksowy warsztat online. Sesje trwają 10 h i realizowane są podczas 5 spotkań przez 5 tygodni, po 2 h każde spotkanie, zawsze w tych samych godzinach i dniach. Pomiędzy sesjami uczestniczki pracują samodzielnie wg wytycznych prowadzących (szczegóły poniżej).

Daty spotkań: 9, 16, 23, 30 lipca + 6 sierpnia, zawsze w wtorki, zawsze w godz. 18:00-20:00. Twoje zaangażowanie w projekt będzie jednak większe, ponieważ team prowadzący będzie udostępniał materiały do pracy poza spotkaniami online. Przeznacz więc więcej czasu na zaangażowanie w w ramach kursu, ale poza datami spotkań grupowych (+/- dodatkowo ok. 5-7 h)

Po pomyślnie zakończonym kursie otrzymasz zaproszenie do członkostwa w stowarzyszeniu CodersCrew. Razem z Olą & Olą będziesz mogła rozpocząć pracę nad praktycznym projektem zespołowym oraz skorzystać z godzinnego mentoringu UX. Dołączenie do stowarzyszenia jest dobrowolne, ponieważ wymaga zaangażowania czasu wolnego oraz opłacenia składki członkowskiej w wysokości 30 zł miesięcznie. Składka ta pozwala na rozwój członków poprzez dostęp do płatnych narzędzi i kursów.

Warsztat realizowany w ramach projektu Power Her TECHGirls Code Fun Power her TECH

Więcej naszych projektów znajdziesz TU