Wiemy, że są kobiety, które pragną dzielić się swoją pasją, optymizmem, doświadczeniem. Szczególnie z innymi, młodszymi kobietami, które szukają swojej ścieżki edukacyjnego i zawodowego rozwoju. Aktualnie takich kobiet szukamy do projektu SETAM Academy. Jeśli odpowiadasz profilem idealnej mentorce sesji indywidualnych 1:1, opisanemu poniżej a także w tym formularzu zgłoszenia: Formularz zgłoszenia sesje mentoringowe 1:1 koniecznie zgłoś się do naszego programu mentoringowego w ramach STEAM Academy. Może już niebawem Twoje BIO znajdzie się na tej stronie!

KOGO SZUKAMY?
60 kobiet na co dzień związanych z branżami STEAM/ IT, dlatego JEŚLI:
✅ jesteś otwarta, empatyczna, cierpliwa, komunikatywna, sumienna, zaangażowana, chętna do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem
✅ można na Tobie polegać, przestrzegasz terminów, potrafisz dawać merytoryczny feedback, szanujesz różnorodność, potrafisz motywować
✅ masz w sobie chęć pomocy innej kobiecie w rozwoju i rozwinięciu skrzydeł w wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej, bo wiesz jak ono jest ważne dla każdej z nas, szczególnie w wieku nastoletnim (kiedy ilość możliwych wyborów jest niekiedy przytłaczająca a decyzję podejmuje się często z przypadku…)
✅ wiesz i rozumiesz, jak ważne jest wzajemne wsparcie kobiet IT/STEAM
✅ masz doświadczenie w byciu mentorką (mile widziane, jednakże dajemy szansę każdej kobiecie, która chce nieść pomoc!!! Jeśli więc nie masz doświadczenia, śmiało aplikuj! Kiedyś musi być ten pierwszy raz ? My w tym możemy pomóc)
✅ dysponujesz 2 godzinami w miesiącu, łącznie 12 godzinami w trakcie całej fazy mentoringowej….
…Rola mentorki w STEAM Academy czeka na Ciebie!