Skip to main content

Koło Programistek Miejskich to inicjatywa Fundacji Girls Code Fun, skierowana do kobiet chcących poznawać w praktyce nowe technologie oraz narzędzia online, do entuzjastek technologii informatycznych, osób chętnych do przejścia do branży IT.

Nasze działania skupiają się na dwóch obszarach:

  • Meet-upy Koła Programistek Miejskich podczas, których osoby z branży IT lub pokrewnej dzielą się swoimi doświadczeniami, inspirują i wskazują możliwości rozwoju. Jest to również przestrzeń do tego by uczestniczki mogły się lepiej poznać i wzajemnie motywować.
  • Spotkania w firmach technologicznych lub w firmach z działem technologicznym, które są chętne do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszą społecznością. Spotkanie często kończą się zaproszeniem na staż lub są pierwszym etapem rekrutacji nowych pracowników.

Zostań Partnerem!

Chcesz aby Twoja firma zaangażowała się we wsparciu kobiet w nowych technologiach?
Zastanawiasz się jak sprawić, aby więcej kobiet aplikowało na stanowiska IT w twojej firmie?
A może chcesz zorganizować akcję promocyjną Twojej firmy wśród kobiet, zakończoną rekrutacją?

Fundacja Girls Code Fun pomoże zorganizować meetupy + networking dla kobiet dla Twojej organizacji! Nasza Fundacja zajmie się promocją wydarzenia, rekrutacją uczestniczek oraz koordynacją eventu.

Wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami na info@girlscodefun.pl

Poprowadź Meet-up!

Jesteś programistą (-ką) lub pracujesz w branży technologicznej?
Myślisz o podzieleniu się swoim doświadczeniem z innymi osobami?
Chciałbyś (-abyś) poprowadzić jednorazowy meet-up?

Dołącz do zespołu instruktorów-wolontariuszy i sprawdź się w roli prowadzącego meet-up Koła Programistek Miejskich (w formie online)!

Wystarczy skontaktować się z nami na info@girlscodefun.pl